...

close

Soğutma Grubu Servis Hizmetleri

Firmamız Daikin Mc Quay Yetkiili Servisidir. Soğutma gruplarına vermiş olduğumuz servis hizmetleri sadece bu markalarla da sınırlı kalmayıp Carrier, York, Ciat, Aermec, Trane, Dunham-Bush, Climavenetta, Clivet, Clint, Lennox, ve diğer tüm markalara da sorunsuzca verilmektedir.
Servis hizmeti verdiğimiz soğutma grupları ( Chiller ) hava soğutmalı, su soğutmalı, pistonlu yada vidalı tip kompresörlü, santrifüj tip soğutma gruplarıdır.
Yıllık periyodik koruyucu bakım anlaşmaları yaparak soğutma gruplarına düzenli olarak bakım hizmetleri sunmakta ve bu sayede hem oluşması muhtemel arızaların önüne geçilebilmesini sağlamakta ve hem de soğutma grubu çalışma ömrünü uzatmaktayız. Standart bakım hizmetleri yerine detaylı ve teknolojik bakım servis hizmetleri sunarak hem zaman kazanılmasını sağlar ve hem de gereksiz maddi kayıpların önüne geçilebilmesini sağlarız.
Bakımlarda termal kameralarla elektriksel kontroller yapılmakta, hassas dijital vibration meter cihazı ile kompresör titreşimleri kontrol edilmektedir. Dijital ekipmanlarla superheat ve subcool ölçümleri ve approach ölçümleri yapılmaktadır. Bakımlarımız bu tarz ekipmanların da yardımıyla standart bakımların dışında ve çok daha detaylı kontrollerden oluştuğu için olası arızaların önüne geçilebilmesi de çok daha hızlı ve kesin tespitlerle yapılabilmektedir. Bakımlarda yapılan işlerin daha da detay bilgisi için firmamızla irtibata geçebilirsiniz…

Go To Page Top